Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 29.10.2017 17:18:41 

Sbor dobrovolných hasičů Přerov nad Labem

Družstvo mužů

 

Holan Lukáš,  Jirouš Luděk,  Jirouš Michal,  Kadeřávek Jakub,  Kolenský Jan,  Koutský Lukáš,  Kratochvíl Tomáš,  Neuhäusel Aleš,  Kodeš Jan,  Koštíř Jan,  Pup Michal,  Svoboda Luboš,  Šenkýř Matěj, Valenta Milan, Veselý Pavel, Vodička Tomáš

 

Sportovní úspěchy

 

2017

        1. místo, Pohár starosty, Putovní pohár

         družstvo "A", Okrsková soutěž Chrást, z 9 družstev, čas 24:16

        4. místo družstvo "B", Okrsková soutěž Chrást, z 9 družstev, čas 26:27   

2015

        2. místo družstvo "A", Okrsková soutěž Přerov n/L, z 10 družstev, čas 25:37

        3. místo družstvo "B", Okrsková soutěž Přerov n/L, z 10 družstev, čas 26:90

        6. místo družstvo "C" (včetně 2 žen), Okrsková soutěž Přerov n/L, z 10 družstev, čas 31:95

 

2014

        1. místo družstvo "B", Okrsková soutěž Břístvi, z 8 družstev, čas 26:55

        7. místo družstvo "A", Okrsková soutěž Bříství, z 8 družstev, čas 1:09:10

 

2013

        4. místo družstvo "B", Okrsková soutěž Přerov n/L

        1. místo družstvo "A", Okrsková soutěž Přerov n/L

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012

4.místo V. kolo ligy Úmyslovice, čas 25,67

1.místo Okrsková soutěž Chrást, z 9 družstev , čas 25,24

4.místo III. kolo ligy Vestec, z 10družstev, čas 25,13

2. místo První nasátí Všechlapy, ze 12 družstev, čas 26,63

5. místo I. kolo ligy Sadská, ze13 družstev, čas 27,58+1

 

 

2011

15. místo Poslední sání Pňov, ze 25 družstev, čas 27,96

1. místo Noční útoky Vestec 2011, ze 14 družstev, čas 27,45

3. místo družstvo "B", Okrsková soutěž Přerov n/L 2011, z 8 družstev, čas 28,25

4. místo družstvo "A", Okrsková soutěž Přerov n/L 2011, z 8 družstev, čas 30,12

3. místo II. kolo polabské ligy nymburk, ze 7 družstev, čas 26,12

8. místo  I. kolo Polabské ligy Libice n/c, ze 24 družstev, čas 27,53

 

2010

16. místo Poslední sání Pňov, ze 34 družstev, čas 26,73 s

3. místo V. kolo Polabské ligy Úmyslovice, z 12 družstev, čas 26,89 s

6. místo IV. kolo Polabské ligy Písková Lhota, z 14 družstev, čas 31,46

6. místo  Noční útoky Vestec 2010, ze 17 družstev, čas 28,93s

7. místo Vestecký pohár 2010, z 18 družstev, čas 27,49s

2. místo družstvo B, Okrsková soutěž 2010 Přerov n/L, ze 7 družstev, čas 31,86s

4. místo družstvo A, Okrsková soutěž 2010 Přerov n/L, ze 7 družstev, čas 34,42s

 

 

2007-2009

3. místo Okrsková soutěž 2009 Bříství, z 8 družstev, čas 36,80s

3. místo Okrsková soutěž 2008 Chrást, z 9 družstev, čas 42,23s

8. místo Okrsková soutěž 2007 Chrást, z 10 družstev, čas 49,49s

 

TOPlist